WIBROMASAŻ -  Platforma wibracyjna wywołująca wibracje, które są przenoszone na całe ciało, jednocześnie na muskulaturę osoby ćwiczącej. Wibracje zdecydowanie polepszają krążenie krwi poprzez wywołanie bodźców w mięśniach.

   Urządzenie wytwarza naturalne skurcze mięśni (odruchy bezwarunkowe) nazywane skurczami wibracyjnymi. Poprzez zastosowany bodziec zmienia się długość mięśnia, która powoduje rozciąganie a następnie napinanie się mięśnia samoczynnie.

   Poprzez trening docieramy prawie do 100 % wszystkich włókien mięśniowych w każdej grupie mięśni. Nogi, brzuch, pośladki, ręce i tors jednocześnie i równomiernie są trenowane w każdej pozycji, siedzącej, stojącej, leżącej czy klęczącej. I do tego wszystkiego wystarczy tylko 10 minut ćwiczeń, aby całe ciało zostało poddane treningowi!

   Szybkie i łatwe osiąganie efektów na platformie wibracyjnej jest możliwe dzięki wysokiej intensywności treningu. Dlatego platforma wibracyjna jest urządzeniem bardzo skutecznym i pozwala przede wszystkim zaoszczędzić wiele czasu osobom, które go nie posiadają.