W dniu w dniu 2 marca 2019r. (sobota) w związku ze zbiegiem 3 imprez ( Śląskiej Ligi Bulderowej, Międzynarodowego Festiwalu Modelarskiego oraz Targu Staroci ). Dojazd na Skarpę będzie mocno ograniczony, a sam wjazd na parking do godziny 13.00 możliwy będzie tylko dla uczestników Festiwalu Modelarskiego. W związku z powyższym zachęcamy do skorzystania tym dniu z komunikacji miejskiej.

Dla osób, które mają zamiar przyjechać samochodem do Szombierek z uwagi na wzmożony ruch - mogą tworzyć się korki już na ul. Zabrzańskiej i Frycza – Modrzewskiego.

W tym dniu prosimy o pozostawienie samochodów na parkingach:

-po dawnym markecie TESCO /wjazd od ul. Karpackiej,
- bocznych ulicach od ul. Frycza – Modrzewskiego tj. ks. Biskupa Włodarskiego (tylko na wysokości od ul. Frycza – Modrzewskiego do Zabrzańskiej), Witosa, Piątka i Krupińskiego,
- na parkingu Szkoły Muzycznej – wjazd od ul. Krupińskiego – możliwość parkowania do 15.30!

Zachęcamy do odwiedzin w godzinach popołudniowych, po 13.00, wówczas parking będzie ogólnodostępny.
Szczegółowe informację, dostępne są pod adresem : 
http://bytom-model-festiwal.pl/#venueProfesjonalna siłownia przystosowana do przeprowadzenia treningu siłowego, wytrzymałościowego, kondycyjnego, kulturystycznego - modelowanie sylwetki oraz wspomagającego odchudzanie. Posiadamy liczny sprzęt dla kobiet jak i dla mężczyzn.  

Siłownia jest dwupoziomowa, na dolnym poziomie dominuje sprzęt ciężki do treningu siłowego i kulturystycznego, górny poziom to sprzęt aerobowy do kształtowania kondycji i rzeźbienia sylwetki.

Cała siłownia jest klimatyzowana. Atmosferę umila muzyka puszczana w obiekcie. Całość wypełnia profesjonalna opieka instruktorów, którzy zawsze służą pomocą.


GODZINY OTWARCIA SIŁOWNI:

PON - PT - 6.30 - 22.00

SOB - ND - 09.00 - 22.00