III OTWARTE MISTRZOSTWA BYTOMIA W WYCISKANIU SZTANGI LEŻĄC

REGULAMIN ZAWODÓW (kliknij)

OŚWIADCZENIE - zawodnicy niepełnoletni muszą dostarczyć w dniu zawodów oświadczenie podpisane przez rodzica/opiekuna.
NOOOOWOŚCI....

Mamy dobre wieści dla wszystkich tych, którzy nie potrafią długo spać…! Będą mogli zrobić swój odjazdowy trening jeszcze wcześniej!

Bo aż od 6.30!!!!

Od września zmieniany godziny funkcjonowania siłowni, sauny, powerslimu oraz ścianki bulderowej:

Poniedziałek – piątek – 6.30 – 22.00

Sobota – niedziela – 9.00 – 22.00.

To nie wszystko…!

Aby Was zmobilizować jeszcze bardziej, uruchamiamy we wrześniu* „HAPPY HOURS”, a będą to:

6.30 – 7.30 oraz 13.30 – 14.30 – wejście na siłownię za 7zł.

* Promocja "HAPPY HOURS" obowiązuje tylko we wrześniu i od poniedziałku do piątku.

> wiek metaboliczny

Badanie polega na pomiarze impedancji, czyli oporu elektrycznego tkanek miękkich, przez które jest przepuszczany prąd elektryczny o niskim natężeniu, praktycznie nieodczuwalnym przez człowieka.

17.06 od godziny 19.00

(więcej informacji oraz zapisy w recepcji pod nr 601-14-11-11)

Wyniki II Otwartych Mistrzostw Bytomia w wyciskaniu sztangi leżąc

Zmagania Bytomskich siłaczy na własnym terenie już za nami! W II Otwartych Mistrzostwach Bytomia w Wyciskaniu Sztangi Leżąc, które odbyły się w ubiegłą niedziele tj. 18.05.2014, wzięło udział 53 zawodników oraz co nas bardzo cieszy 4 zawodniczki. Największym zainteresowaniem cieszyła się kategoria do 82,5 kilograma, ponieważ wystąpiło tam najwięcej zawodników – było ich aż 12. Pozostałe kategorie były również mocno obstawione. Klub Sportowy Skarpa Bytom reprezentowało 7 zawodników oraz 1 zawodniczka! Większości zawodnikom udało się zdobyć podium. Zaczynając od kobiet, reprezentowała nas Aleksandra Pokorska i zajęła pierwsze miejsce! Pokonała ciężar 57,5 kg. Idąc dalej od najniższej kategorii do 67,5 kg reprezentował Nas Łukasz Ficner i zajął drugie miejsce pokonując ciężar 120 kg. W następnej kategorii do 75 kg reprezentował Nas junior Marcin Dulko zaliczając ciężar 180 kg, jest to jego rekord życiowy. W kategorii do 82,5 kg mieliśmy dwóch reprezentantów Mateusza Pawelaka oraz Łukasza Krupę. Mateusz pokonał ciężar 180 kg zajmując 2 miejsce na podium, Łukasz pokonał ciężar 160 kg i niestety znalazł się poza podium. W kategorii do 90 kg nie mieliśmy żadnego reprezentanta. Natomiast w kategorii do 100 kg reprezentował Nas jeden z najbardziej utytułowanych zawodników zarówno naszego klubu jak i całej Polski. Ważący 98 kg Maciej Ondycz pokonał ciężar 237,5 kg ustanawiając swój oficjalny rekord życiowy. Maciej był bezkonkurencyjny i zajął 1 miejsce. W kategorii do 110 kg reprezentował nas Mistrz Świata, Mistrz Europy, wielokrotny Mistrz Polski, zawodnik wracający do gry po długiej przerwie Jacek Stańczyk. Jacek pokonując ciężar 232,5 kg zajął 2 miejsce. Przegrał walkę o pierwsze miejsce z aktualnym Mistrzem Świata Służb Mundurowych Andrzejem Kocyłą. W kategorii do 125 kg reprezentował Nasz Klub najmniej doświadczony zawodnik Dawid Marian. Dawid dopiero od roku zaczął starty na arenie ogólnopolskiej i można powiedzieć, że odniósł sukces. Zajął 2 miejsce zaliczając ciężar 230 kg, przed nim był natomiast aktualny Mistrz Świata Artur Rejek. W ostatniej kategorii + 125 kg Skarpa nie miała zawodnika. Podwójna wizytę na podium zaliczył Nasz junior Marcin Dulko, który w kategorii junior open był najlepszy i zajął pierwsze miejsce. Natomiast trzykrotnie na podium stanął Nasz zawodnik Jacek Stańczyk w kategorii weteran open był drugi. Jacek zdecydował się jeszcze na start w konkurencji dodatkowej 200 kg na ilość powtórzeń, znowu nie zawiódł i zajął 3 miejsce zaliczając 4 pełne powtórzenia.

Pełne wyniki oraz zdjęcia z podium mogą Państwo zobaczyć w zakładce Galeria, natomiast więcej zdjęć z imprezy zobaczą Państwo klikając na poniższy link:

II OTWARTE MISTRZOSTWA BYTOMIA W WYCISKANIU SZTANGI LEŻĄC

Klub Sportowy SKARPA Bytom ma zaszczyt zaprosić Państwa na drugą edycję zawodów pn. „II Otwarte Mistrzostwa Bytomia w wyciskaniu sztangi leżąc”, które odbędą się 18 maja br. o godzinie 11.00 w Hali Sportowej „Na Skarpie”.

Zeszłoroczna edycja zawodów okazała się wielkim sukcesem pomimo Naszego debiutu w organizacji tego typu zawodów. Zarówno zawodnicy jak i widzowie jednogłośnie wyrażali pozytywne opinie na temat organizacji imprezy. W tej edycji również Was nie zawiedziemy!