Już  26.05.2019 startuje POWER & JOGA, to druga pozycja w grafiku, dla fanów Jogi! . Są to ogólnorozwojowe zajęcia  z elementami jogi mające na celu zwiększenie elastyczności, siły i wytrzymałości. Przeznaczone dla osób aktywnych, biegaczy, kolarzy, chcących uaktywnić inne partie mięśni i ścięgien. Serdecznie zapraszamy!

UWAGA! OSOBY ZAPISANE NA ZAJĘCIA FITNESS MAJĄ PIERWSZEŃSTWO DO ODBYCIA ZAJĘĆ.


ZAPISY MOŻNA DOKONYWAĆ POD NR 601-14-11-11. ZAPRASZAMY!


BodyShape - trening, którego celem jest kształtowanie całej sylwetki. Polega na wykonywaniu ćwiczeń na poszczególne partie mięśniowe, tj. ramiona, klatka piersiowa, grzbiet, uda, pośladki, brzuch z wykorzystaniem dodatkowego obciążenia np. hantle, gumy, stepy lub bez niego. Zajęcia przeznaczone dla osób na każdym poziomie zaawansowania.

TBC - (Total Body Conditioning) – intensywne ćwiczenia ogólnorozwojowe. Spalają tkankę tłuszczową, poprawiają kondycję fizyczną, wzmacniają i ujędrniają wszystkie grupy mięśniowe (ręce, klatka piersiowa, brzuch, grzbiet, pośladki, uda). Część główną poprzedza intensywna rozgrzewka, często z wykorzystaniem stepu. Ćwiczenia wykonuje się z obciążeniami z wykorzystaniem różnych przyborów (ciężarki, gumy, piłki).

Pilates - Ćwiczenia typu Pilates nie skupiają się tylko na mięśniach dużych i mocnych, ale wzmacniają głównie mięśnie małe i słabe o istnieniu których często nie zdajemy sobie sprawy, dopóki nie zaczniemy ćwiczyć. Mięśnie rozciągają się i wzmacniają oraz stają się bardziej elastyczne, przez co całe ciało odzyskuje sprężystość, poprawia się sylwetka, figura staje się smukła i młodzieńcza, a chód lekki i pełen gracji.